Hoover Çamaşır Makinesi Program İptali

Dijital teknolojinin hızla geliştiği günümüzde beyaz eşya teknolojisinin öncü markası Hoover, tüm ürünlerinde dijital gösterge ekranlarına yer veriyor. Kullanıcıların işlemlerini daha hızlı ve daha kolay şekilde yapabilmesine yardımcı olan bu dijital gösterge ekranı üzerinden olası problemlere dair ‘hata kodu’ alınabileceği gibi makinenin programının kalan süresi ve diğer detaylarını öğrenebilmek mümkündür. Eğer makinede bir program seçilip, ‘Başlat/Çalıştır’ düğmesi ile program başlatılırsa ve bu programdan vazgeçilmesi durumunda, makinenin elektronik devresinde problem yaratmadan Hoover çamaşır makinesi program iptali yapılması gerekir. Özellikle de günümüzde Hoover çamaşır makinesi kullanıcılarının önemli kısmının en sık yaptıkları önemli hatalardan birisi olan doğrudan ‘Aç/Kapa’ düğmesinden veya doğrudan fişten çekilmesi gibi uygulamayla programın iptal edilmeye çalışmaması gerekir.

Çamaşır makinesinde bir program seçilip, çalıştırılmaya başlandığında iptali için doğru şekilde müdahale edilmesi gerekir. Buna göre Hoover çamaşır makinesi program iptali için ‘Aç/Kapa’ düğmesine 3 saniye kadar basılı tutulması gerekir. Bu işlemle ekrandan da kolaylıkla takip edilebileceği üzere makinenin seçili programı çalışmayı sonlandırır. Çamaşır makinesinin normal kullanımı sırasında yanlışlıkla basılması gibi bir durum sonucunda programın yarıda kesilmesi ve makinenin olağan dışı şekilde kapatılmasının engellenmesi amacı ile program iptal işlemi için 3 saniye basılı tutulması gerekliliği oluşturulmuştur.

1 Comment

  • Ceylin on 27 Ocak 2020

    Açma/kapama düğmesine 3 sn bastığımda kapanıyor. Başlatma düğmesine 3 sn bastığımda ise sadece programı duraklatıyor ama iptal etmiyor.

Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com