Electrolux Marka Bulaşık Makineniz mi Arızalandı ?

Electrolux marka bulaşık makineleriniz ile ilgili soruları bizlere en iyi şekilde iletebilmek için yakın zamanda sizlere sunacağımız online servis hizmetleri sayesinde ürünleriniz hakkında daha detaylı ve güncel bilgiler alabileceksiniz. İnternet sitemiz sizler için hazırlanmıştır ve şimdilik servis ağlarımız ve firma hakkında bilgiler yer almaktadır.

Özel Electrolux Servis İstanbul : 444 78 56 Hemen Ara!

Yakın zamanda ürün güncellemeleri, kampanyalar ve farklı değerlendirmelerin yanı sıra az önce de belirttiğimiz gibi online destek hattımız da devreye girecektir. Online olarak web adresleri üzerinden ulaşabileceğiniz ekiplerimiz cevap vermekte zaman zaman zorlanabiliyor çünkü sürekli olarak çalan telefonlar tek bir numaradan karşılanamıyor. Electrolux bulaşık makinenizin servis, bakım ve onarım hizmetleri için yapmanız gerekeni çok iyi biliyorsunuz.

Artık internet adresimizden de servis talep formu ile birlikte bizlere ulaşabiliyorsunuz fakat yine de telefon diye ısrar ediyorsanız çağrı merkezi hattımız haftanın her günü aktif. Motorize ekiplerimiz firma bünyesine dahil edilmiş durumda. Acil durumlarda bu ekiplerimiz anında yola çıkıyor ve verilen adrese hızlı bir şekilde ulaşıyor.

Electrolux markasının kalitesini bilen bilir bilmeyenler için de az önce belirttiğimiz gibi site üzerinden sürekli olarak güncel bilgiler ve ürün tanıtımları sunmaya çalışacağız. Kaliteli bir ürünün servis hizmeti de aynı şekilde kaliteli olmalıdır bu yüzden servis sektöründe lider firmalar arasında yer alıyoruz ve sizlerin isteklerini fikir alış verişi çerçevesinde değerlendirme altına alıyoruz.

WEB ADRESİ : https://www.electrolux-servis.co

Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com